Kurs online

Zapraszamy do udziału w kursie online, który pozwoli na uzyskanie specjalnego certyfikatu potwierdzającego uzyskanie wiedzy na temat ustawiania wyników sportowych. Zapoznanie się z materiałami oraz odpowiedzi na pytania zajmą maksymalnie około 1,5 godziny. Warto wykorzystać tę wiedzę w dalszej karierze.

Profesjonalni sportowcy

Rozpocznij kurs, który jest dedykowany dla sportowców wyczynowych.

Kadra zarządzająca i sędziowie

Moduł przeznaczony dla kadry zarządzającej, menadżerów, sędziów, sztabów medycznych, właścicieli klubów i pozostałej administracji

Sportowcy amatorzy

Wybierz ten kurs jeżeli grasz amatorsko w piłkę nożną lub w jesteś zaangażowany w sport amatorski w jakikolwiek sposób.

Rozpocznij lekcję
Rozpocznij lekcję
Rozpocznij lekcję

Jak wziąć udzał?

Kurs on–line – Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wybrać właściwą kategorię wskazaną na górze niniejszej strony. Kurs zawiera kilka rozdziałów. Przejdź przez wszystkie lekcje krok po kroku. Jeżeli uznasz, że zapoznałeś się z całym materiałem, możesz zacząć rozwiązywać test. Musisz mieć 80 % poprawnych odpowiedzi, aby uzyskać certyfikat.

Szkolenia-on line ogólnodostępne – W każdym momencie możesz sprawdzić daty webinarów organizowanych przez wszystkich partnerów projektu. Możesz wybrać dowolną datę z listy. Zostaniesz przekierowany do strony szkolenia. Następnie podążaj za informacjami, aby przystąpić do szkolenia, gdzie będziesz mógł ewentualnie zadać pytanie prowadzącemu.

Contact

Contact us

"Contact us for more information about the "Against Match Fixing" project."

PHONE: 0048 501 108 601

Contact